Serwis Samsung Poznań

Serwis telefonów Samsung

Pyrafon naprawa Samsungów w Poznaniu - zapraszamy

Samsungi to telefony, które od dawna cieszą się w Polsce duża popularnością. Są wśród jednych z najchętniej kupowanych i używanych telefonów, co sprawia że równie często ulegają różnego rodzaju usterkom i awariom.

Nie pozostajemy obojętni na tego typu zdarzenia bo dobrze wiemy, że telefon Samsung jest często nieodzownym narzędziem pracy i komunikacji. Właśnie dlatego nasza oferta obejmuje pełen zakres usług naprawczych i diagnostycznych a sprawna obsługa klienta do dla nas priorytetowe zadanie.

Serwis Samsung

Jakiego typu naprawy wykonujemy?

Serwis telefonów Samsung w Poznaniu wykonuje każdego rodzaju naprawy uszkodzeń elektronicznych, mechanicznych i oprogramowania.

samsung

Samsung - naprawa wyświetlaczy i paneli dotykowych

Wyświetlacz, czyli ekran telefonu to najważniejsza część smartfona. Jeśli ulegnie uszkodzeniu, nie jesteśmy w stanie korzystać z urządzenia.

Jest to dosyć delikatny element i każdy upadek telefonu na twardą nawierzchnię może go łatwo uszkodzić. Nie zawsze awaria wyświetlacza oznacza, że nic na nim nie widać. Często do wymiany kwalifikują się wyświetlacze które:

  • wyświetlają obraz tylko na pewnym obszarze wyświetlacza,
  • wyświetlają nienaturalnej barwy kolory,
  • zaczynają wyświetlać migające paski.
samsung

Samsung - naprawa telefonu po upadku

Twój Samsung nieszczęśliwie upadł i przestał wyświetlać cokolwiek i reagować na dotyk i przyciski? Uszkodzeniu ulec mógł nie tylko wyświetlacz ale także komponenty elektroniczne na płycie głównej.

Po upadku telefon może mieć problem z:
  • włączeniem lub poprawnym wyświetlaniem,
  • reagowaniem na przyciski,
  • niedziałającym głośnikiem lub mikrofonem,
  • ładowaniem.

Jeśli tak się stanie, czego oczywiście nie życzymy, zapraszam do odwiedzenia naszego fachowego serwisu telefonów Samsung w Poznaniu.
samsung

Samsung - naprawa telefonu po zalaniu

Zalanie to nieprzyjemne zdarzenie ale może się przytrafić każdemu. Jeśli ten pech spotka Twoje urządzenie, nie kombinuj, tylko czym prędzej udaj się do naszego serwisu telefonów Samsung i przekonaj się że szybko i sprawnie uratujemy Twoje smartfona. Oczyścimy i dokładnie wysuszymy każdy komponent oraz wymienimy trwale zawilgocone części.
samsung

Samsung - wymiana baterii lub obudowy

Aby wymiana baterii w Twoim Samsungu nie przyniosła skutków ubocznych w postaci pękniętej obudowy lub odprysku na wyświetlaczu, najlepiej powierz ją nam. Wiemy jak fachowo rozłożyć obudowę, mamy do tego profesjonalne narzędzia i robimy to codziennie od lat.

Przy okazji może zechcesz wymienić też obudowę?
samsung

Samsung - aktualizacja i naprawa oprogramowania

Nawet najlepsze urządzenia nie są wolne od błędów oprogramowania. Błędy mogą objawiać się w różny sposób, np. mogą skutkować restartowaniem się telefonu.

Niekiedy mogą wystąpić problemy z połączeniem z sieciami WIFI, lub zawieszaniem się całego urządzenia.

Jeśli któryś z powyższych objawów jest Ci bliski i dojrzałaś/eś już do tego aby się z nim rozprawić to nie ma skuteczniejszego rozwiązania niż odwiedziny serwisu Pyrafon przy Półwiejskiej. Ten renomowany punkt naprawy telefonów Samsung upora się z niewłaściwie działającym softem.

samsung

Samsung- pozostałe naprawy eletroniczne

Czyli nasze własne Archiwum X.

Naprawiamy uszkodzenia typu "raz działa a raz nie". W takich przypadkach należy przypuszczać że któryś z dziesiątek elementów elektronicznych na płycie głównej wymaga wymiany.

Przystępujemy do dogłębnej diagnozy i dokładnego sprawdzenia każdego najmniejszego układu elektronicznego w Twoim telefonie Samsung i po chwili urządzenie znów śmiga aż miło.

Jakie modele Samsungów naprawiamy?