Serwis Xiaomi Poznań

Serwis telefonów Xiaomi

Pyrafon naprawa Xiaomi w Poznaniu - zapraszamy

Xiaomi to marka telefonów która szturmem zdobyła polski rynek oferując urządzenia wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach. Nic dziwnego zatem, że telefony tej firmy są niezmiernie popularne i wiele osób decyduje się na zakup telefonów właśnie tego producenta.

Każdy telefon, nawet tak zaawansowany technologicznie jak Xiaomi, jest jednak narażony na różnorakie usterki i uszkodzenia. Co zatem począć w awaryjnej sytuacji gdy Twoje urządzenie zaczyna szwankować i odmawiać posłuszeństwa? Nie należy zwlekać tylko niezwłocznie odwiedzić nasz punkt naprawa Xiaomi Poznań - serwis telefonów Pyrafon.

Naprawa Xiaomi Poznań

Co najczęściej naprawiamy w telefonach Xiaomi?

Serwis telefonów Xiaomi Poznań specjalizuje się w usuwaniu każdego typu awarii, zarówno o podłożu mechanicznym jak i elektronicznym.

Naprawa Xiaomi Poznań

Zalany Xiaomi - czynności jakie należy wykonać

Jeśli Twój telefon wpadł do wody i nie masz pewności czy jest on wodoszczelny czy wodoodporny, zdecydowanie zalecamy wyłączenie telefonu i kontakt z naszym serwisem Xiaomi Poznań w celu zdiagnozowania czy kontakt z wodą wyrządził jakieś szkody w układzie elektronicznym urządzenia. Zalanie telefonu niekoniecznie musi od razu spowodować awarię ale przedostanie się wody lub wilgoci do wnętrza może w konsekwencji doprowadzić do usterki. Lepiej jest zawsze dmuchać na zimne i zapobiegać nieprzyjemnym niespodziankom. W serwisie Xiaomi Poznań od ręki zajmiemy się Twoim telefonem.
Naprawa Xiaomi Poznań

Xiaomi - jak skutecznie naprawić uszkodzone oprogramowanie

Skutecznym sposobem poradzenia sobie z usterką oprogramowania telefonu Xiaomi jest przeinstalowanie systemu operacyjnego. Nie każdy jednak ma czas i ochotę zgłębiać zaawansowane tajniki obsługi technicznej Androida. Poza tym, zawsze istnieje ryzyko że sama ponowna instalacja nie przyniesie oczekiwanych korzyści. Jeśli chcesz oszczędzić sobie czas i nerwy, najlepszym rozwiązaniem jest przyjście do naszego punktu naprawa Xiaomi Poznań przy ul. Półwiejskiej.

Z przyjemnością zdiagnozujemy Twój problem z oprogramowaniem telefonu i sprawnie usuniemy usterkę.

Naprawa Xiaomi Poznań

Naprawa Xiaomi - naprawiamy panele dotykowe i wyświetlacze

Zbita szybka w Xiaomi może naprawdę irytować i powodować problemy z obsługą dotyku ekranu. Uszkodzony wyświetlacz to bardzo częsty powód wizyty w naszym serwisie Xiaomi. Jesteśmy na to w pełni przygotowani żeby w porę zaradzić usterce i zwrócić Ci Twój telefon z wymienionym, sprawnym ekranem.
  • wyświetlają obraz tylko na pewnym obszarze wyświetlacza,
  • wyświetlają nienaturalnej barwy kolory,
  • zaczynają wyświetlać migające paski.
Naprawa Xiaomi Poznań

Xiaomi - co zrobić gdy spadnie nam telefon

Upadek Xiaomi to zawsze loteria. Nie możemy być pewni, że powierzchowny brak uszkodzeń nie oznacza tego, że wewnątrz obudowy telefon nie doznał uszkodzeń podzespołów elektronicznych lub mikropęknięć które z czasem doprowadzą do poważnej awarii.

Jeśli słyszysz że w telefonie coś się poluzowało i słychać niepokojące dźwięki przy potrząsaniu nim to reaguj od razu i skorzystaj z oferty serwisu Xiaomi Poznań


Nasi fachowcy z serwisu Pyrafon od razu przejdą do rzeczy i przystąpią do wymiany uszkodzonych elementów telefonu.

Naprawa Xiaomi Poznań

wymiana baterii w Xiaomi

Z pozoru prosta sprawa jaką jest wymiana baterii, wydaje się że czynność taką mogłoby wykonać nawet dziecko. Ale nic bardziej mylnego, wymiana baterii w telefonie Xiaomi może przysporzyć problemu dlatego zachęcamy do skorzystania z naszego doświadczenia i sprawności naszych ekspertów.

Przychodząc do serwisu Xiaomi Poznań zyskujesz pewność, że Twój telefon po wymianie baterii nadal będzie w stanie nienaruszonym. Zaawansowane narzędzia których używamy pozwalają nam na ingerencję w urządzenia Xiaomi na najwyższym poziomie.

Naprawa Xiaomi Poznań

Xiaomi - inne najczęściej występujące usterki

Czyli z jakimi problemami przychodzą do nas klienci z telefonami Xiaomi

Najczęściej spotykane uszkodzenia telefonów Xiaomi to oczywiście te najbardziej widoczne, czyli wszelkiego rodzaju stłuczenia, pęknięcia i poluzowania. Nierzadko zdarzają się też przypadki niewłaściwie działającego oprogramowania lub też problemy wynikające z wadliwie funkcjonującym podzespołem na płycie głównej urządzenia.

Coraz częściej ostatnio spotykamy przypadki uszkodzeń powstałych na skutek prób przeprowadzania napraw na własną rękę. Radzimy naszym klientom oczywiście żeby przy droższych modelach telefonów nie próbowali sami podejmować prób naprawczych tylko kontaktowali się z punktem naprawa Xiaomi Poznań.

Jakie modele Xiaomi naprawiamy?